Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu
        Kraków, zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     kontakt     home
Ogólnodostępny basen w YMCA Kraków
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?

Szymon Kural najlepszy

23 kwietnia 2017 r. w klubie bilardowym "Square" w Krakowie odbył się comiesięczny turniej klubowy XIV Edycji MLB oraz uroczystość wręczenia pucharów za rozgrywki XIII Edycji Małopolskiej Ligi Bilardowej.

Ogromnym sukcesem mogą się pochwalić juniorzy trenujący w "Szkółce bilardowej YMCA- Square" naszego klubu. Zwycięzcą XIII edycji Ekstraligi oraz zwycięzcą klasyfikacji dla najlepszego zawodnika w turniejach miesięcznych XIII został Kural Szymon, otrzymał dwa piękne puchary. Udział do Ekstraligi wywalczył Kuba Kowalczyk. Gratulujemy.

W I turnieju XIV edycji MLB wystartowało 44 zawodników w tym czterech juniorów naszego klubu "YMCA-Square" - Jakub Kowalczyk, Krzysztof Jagiełło i Szymon Kural oraz David Liakh. Grano w odmianę "8" bil. Nasi juniorzy od początku mieli pecha w losowaniu, gdyż - Kuba Kowalczyk i Szymon Kural trafili w pierwszym meczu na siebie i dalej awansował Szymon a Kuba musiał grać na "lewej". Krzyś Jagiełło i David przegrali mecz i poszli na "lewo" aby ostatecznie zająć XXXIII miejsce. V m-ce zajął Kuba Kowalczyk który w ćwierćfinale znowu uległ Szymonowi. Szymon w walce o finał pokonał Piotra Dutkiewicza 4:2. Finał - to wspaniała gra obu zawodników Szymona i Andrzeja Balisia, ostatecznie wygrywa Szymon 4:3 i tym samym jest najlepszy w całym turnieju.