Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
sportowy
w góry
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
survivalowy
rowerowy
rekreacyjno - wypoczynkowy
artystyczny
żeglarski
wędrowny
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-05-03
Zawodnicy YMCA-Square Mistrzami Polski

W dniach 28.04 - 3.05 odbyły się w Kielcach Mistrzostwa Polski Juniorów w pool bilardzie. W imprezie wystąpił nasz zespół "YMCA-Square" Kraków w składzie: Szymon Błażej, Kural Szymon, Kuba Kowalczyk z trenerem Andrzej Siejko.

Jako wsparcie dla młodych bilardzistów wystąpili Rodzice naszych zawodników. Pierwszy dzień to turniej drużynowy, a nasi młodzi zawodnicy z "YMCA-Square" MISTRZAMI. Tak pokonali wszystkie teamy: "Baribal" Lubin, "Hades" Poznań, potknęli się na "Frame"Łódź a potem "połknęli" Promyk Czerniejewice, silny Green Club Gdańsk w półfinale Nosan Kielce a w finale Akademię Bilarda Rokietnica.

Pierwszy dzień Mistrzostw i "Kraków" ma złoto. Bardzo wyrównany zespół. Walczymy dalej, po "złocie" w drużynie - "srebro" indywidualnie w "10" bil. Wielki sukces Kurala Szymona i powtórzony sukces z poprzedniego roku. Finał w "10" bil i pojedynek z Wiktorem Zielińskim. Wygrał Wiktor który gra bilard kosmiczny - a my mamy WICEMISTRZA POLSKI. A jak dodamy do tego V m-ce Szymon Błażeja i IX m-ce Kuby Kowalczyka to sukces kompletny.

Kolejny dzień Mistrzostw Polski Juniorów i kolejny sukces. Srebrny medal w "8" bil zdobywa Szymon Błażej. W ćwierćfinale jest też Szymon Kural ale trafia na Wiktora Zielińskiego i odpada zajmując ostatecznie V m-ce. Kuba Kowalczyk jest IX.

Na Mistrzostwach Polski Juniorów - Trener kadry narodowej juniorów Pan Piotr Kędzior ogłosił skład kadry narodowej na rok 2017. Znaleźli się tam nasi dwaj juniorzy z klubu "YMCA - Square" : Kural Szymon i Szymon Błażej. Gratulacje dla zawodników i splendor dla klubu.

 

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu