Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
survivalowy
żeglarski
sportowy
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
w góry
wędrowny
artystyczny
rekreacyjno - wypoczynkowy
rowerowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-05-28
Zawody Pływackie o Puchar Prezesa YMCA Kraków

W niedzielę 28 maja na pływalni Stowarzyszenia ZMCh Polska YMCA odbyły się amatorskie zawody pływackie otwierające cykl imprez pływackich. Celem zawodów było upowszechnianie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Krakowa oraz promowanie aktywnych form spędzania czasu przez rodziny, dzieci i młodzież poprzez promowanie pływania , triathlonu i rywalizacji sportowej zgodnie z uniwersalną zasadą "w zdrowym ciele - zdrowy duch". Cele , które postawili sobie organizatorzy udało się zrealizować w 100%. Zawody rozpoczęły się równo w południe od przywitania wszystkich zawodników oraz gości. Na początku rywalizowali najmłodsi uczestnicy , którzy mieli do pokonania 25m czyli jedną długość basenu, późnej rywalizowały starsze roczniki na dłuższych dystansach. Zwieńczeniem zmagań indywidualnych był start OPEN na dystansie 400m dla zawodników 17 lat i starszych. Na sam koniec zawodów wystartowały 3 sztafety rodzinne w 4 osobowych składach, gdzie każdy zawodnik miał do pokonania dystans 25m. Zwycięstwo zapewniła sobie sztafeta o nazwie Łagodni i Wolni.

Podsumowując zawody zgromadziły w sumie 38 osób na starcie, wszyscy podkreślali fajną rodzinna atmosferę zmagań sportowych. Wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki, słodkości oraz dyplomy , dla najlepszych czekały cenne nagrody rzeczowe od sponsorów . Wisienką na torcie było losowanie pianki triathlonowej. Każdy uczestnik miał możliwość wylosowania cennej nagrody , która trafiła w ręce Franciszka Nadolskiego.

Serdeczne podziękowania dla osób, firm i instytucji, które wsparły nasze zawody, w szczególności Urząd Miasta Krakowa Wydział Sportu, firmą Dar2tri, TrendGlass oraz Sportmatrix. Dzięujemy i zapraszamy na kolejną edycję już w listopadzie.

 

 

**********

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu