Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     kontakt     home        
Ogólnodostępny basen w YMCA Kraków
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
żeglarski
rekreacyjno - wypoczynkowy
artystyczny
w góry
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
wędrowny
rowerowy
survivalowy
sportowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-06-07
Pool Tour w Białymstoku

Rano jeszcze w Krakowie a o 10.30 witał nas Białystok. Miasto kolejnego pol-touru.

Zawody Grand Prix Polski w Pool Bilard "POL TOUR" są najważniejszym, polskim cyklem sportowym. Ich właścicielem jest firma Mak Marketing z Kielc, a Polski Związek Bilardowy nadaje im rangę ogólnopolskiego turnieju rankingowego. W ciągu roku odbywa się 7 imprez, w tym po dwie w odmianę 8-bil i 10-bil oraz trzy w odmianę 9-bil. Jeden turniej w odmianę 9-bil - Polish Open - jest jednocześnie zaliczany do klasyfikacji międzynarodowej - Dynamic Best of the East.

W sezonie 2017 pełna nazwa turnieju brzmi: Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. Zawodnicy w turniejach POL TOUR zdobywają punkty rankingowe do klasyfikacji Polskiego Związku Bilardowego. Wysokości punktów określa oddzielny regulamin przyjęty przez Polski Związek Bilardowy. 24 najlepszych w rankingu rocznym zakwalifikuje się do finału mistrzostw Polski w 2017 roku. Uczestnikami zawodów mogą być osoby zrzeszone w Polskim Związku Bilardowym lub w sportowych organizacjach skupionych w EPBF, EEBC bądź innej federacji kontynentalnej oraz osoby niezrzeszone. Warunkiem startu w turnieju jest zgłoszenie się w określonej regulaminem formie i czasie, a po przyjęciu na listę uczestników dokonanie opłaty startowej. Nie ma limitu wieku w Zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard "POL TOUR" juniorzy i kobiety walczą w cyklu z seniorami.

Przyjechaliśmy wcześniej aby zobaczyć miasto zwane "Wersalem Północy". Nic ująć, nic dodać cała prawda w powiedzeniu, Białystok jest śliczny, bardzo zielony, kolorowy, szerokie ulice, liczne skwery i parki no i powalający swym pięknem Pałac Branickich.

Pierwszy dzień pol touru i pierwsze mecze. Nasi juniorzy w natarciu. Szymon Błażej wygrywa z Oskarem Jamorskim 6:3, a Szymon Kural (Bobas) 6:5 z aktualnym akademickim MP Grzegorzem Lasotą. Druga tura i "schody" obaj przegrywają: Szymon z Konradem Juszczyszynem a "Bobas" z P. Śpiewakiem 4:6, a więc "lewa" strona. Szymon przegrywa 4:6 i odpada z turnieju z XXXIII miejscem. "Bobas" gra dalej: 6:1 z M. Świderski i 6:4 z Mistrzynią Europy Oliwią Czupryńską - jest finał "lewej" tam czeka Wojciech Banek. Dobry mecz i 6:4 dla W. Banka. Szymon Kural z XVII miejscem. Gratulacje dla młodych juniorów.

 

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Centrum Umuzykalniania Dzieci
Klub Przyrodników w YMCA Kraków
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu