Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     napisz     kontakt     home        
Ogólnodostępny basen w YMCA Kraków
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
artystyczny
rowerowy
żeglarski
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
sportowy
w góry
wędrowny
rekreacyjno - wypoczynkowy
survivalowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-06-08
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kendo

W Bydgoszczy w dniach 3-4 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo. Krakowski Klub Kendo Doshinkan reprezentowali Tomasz Boroń w kategorii junior młodszy, Maciej Kopeć w kategorii junior starszy oraz młodzież, a także Adrianna Baranowska w kategorii młodzież.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ naszego najmłodszego reprezentanta. Tomasz Boroń wywalczył w swojej kategorii brązowy medal, czym powtórzył swój sukces sprzed roku.

W kategorii młodzieżowej Maciej już w fazie grupowej trafił na tegorocznych finalistów, a Ada bezpośrednio po swoim zwycięstwie w grupie starła eliminacyjnej starła się z tegorocznym mistrzem.

Poza medalem, przywieźliśmy z mistrzostw wiele nowych doświadczeń i zapału do dalszych treningów. Za rok postaramy się poprawić wyniki i sięgnąć po złoto!

Poniżej pełne wyniki Mistrzostw Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo - Bydgoszcz 2017

III MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI W KENDO:

Kategoria Dzieci, do 9 lat

1. Tadeusz Wowerka, Sopocki Klub Kendo
2. Lena Pustówka, UKS Wisła
3. Agnieszka Dampc, Sopocki Klub Kendo

XVIII MISTRZOSTWA POLSKO JUNIORÓW W KENDO:

Kategoria Młodzicy, 10-12 lat

1. Kacper Lorenc, UKS Łódź
2. Darek Kaniewski, Ryushinkai Wrocław
3. Tymoteusz Szalbot, UKS Wisła
3. Jan Dąbrowski, Tonbo Warszawa
Kantosho (za ducha walki): Alicja Ciesielska, Tonbo Warszawa

Kategoria Junior Młodszy, 13-15 lat

1. Amelia Mądra, Tonbo Warszawa
2. Jan Blew, WKK Wrocław
3. Tomasz Boroń, Doshinkan Kraków
3. Filip Wiśniewski, Shodokan Olsztyn

Kategoria Junior, 16-18 lat

1. Monika Stachowicz, Shodokan Olsztyn
2. Adrian Chrząszcz, UKS Łódź
3. Marek Kamiński, UKS Łódź
3. Kacper Kończal, BSKIiJ Bydgoszcz
Kantosho (za ducha walki): Kamil Loba, TKK Toruń

XIII MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻY W KENDO

Kategoria Młodzież, 16-23 lata

1. Michał Rajczak, UKS Łódź
2. Maciej Wierzbowski, WKK Warszawa
3. Maurycy Kaczor, UKS Łódź
3. Monika Stachowicz, Shodokan Olsztyn
Kantosho (za ducha walki): Bartosz Gorczyca, BSKIiJ Bydgoszcz

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
 



 
Obozy YMCA
Come Together
Centrum Umuzykalniania Dzieci
Klub Przyrodników w YMCA Kraków
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu