Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     kontakt     home        
Ogólnodostępny basen w YMCA Kraków
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
w góry
rekreacyjno - wypoczynkowy
artystyczny
survivalowy
żeglarski
sportowy
wędrowny
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
rowerowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-06-24
Mecze II ligi bilardowej PZBil w Rzeszowie

Szósta kolejka II ligi bilardowej jedziemy na mecz z Reslogistic Trójkąt do Rzeszowa, do przysłowiowej "jaskini lwa". Reslogistic Trójkąt Rzeszów zdecydowanie prowadzi w VI grupie PZBil.

Tradycyjnie o godz. 12.00 rozpoczęły się gry, w naszej drużynie bez zmian - gra nasz junior Szymon "Bobas" Kural ale wobec niedyspozycji gramy bez Piotra Cepila (kapitana). Kolegialnie ustalono skład w pierwszym meczu. Para: Andrzej Baliś i Mariusz Chaberski a w indywidualnych pojedynkach wystąpią: Szymon "Bobas" Kural i Piotr Dutkiewicz.

Szymek grając w "10" bil praktycznie był na straconej pozycji - grał z najlepszym zawodnikiem rzeszowian Bartoszem Bielcem. Szybki mecz bez historii i 1:0 dla rzeszowian. Piotr Dutkiewicz pomścił młodego kolegę i po jednostronnym meczu wygrywa i mamy remis 1:1. Wszystko zależy po pojedynku "par", niestety proste błędy krakowian i punkt dla Rzeszowa. Pierwszy mecz wygrywa 2:1 Reslogistic Trójkąt Rzeszów.

Mecze rewanżowe - w pojedynkach indywidualnych grają: Mariusz Chaberski i Szymon "Bobas" Kural a w parze Andrzej Baliś i Piotr Dutkiewicz. Dzisiaj szczęście opuściło naszą parę po ładnym i pasjonującym pojedynku przegrywają 9:10 i 1:0 dla Rzeszowa. Bardzo jednostronny pojedynek toczy Mariusz Chaberski z Bartoszem Bielcem, przeciwnik nie dał mu nic do powiedzenia, ostatecznie 3:10 dla rzeszowianina i w meczu 0:2. Ale nie bez kozery mówią na naszego juniora Szymka. Grając w "8" z Szymonem Sadlikiem wygrywa pewnie 10:5 ratując honor Krakowa.

Ostateczny wynik dwu meczu - 2:1 i 2:1 i punkty zostają w Rzeszowie. Trzeba podkreślić bardzo dobry występ naszego zespołu - ot, zabrakło trochę szczęścia w grze w parach. Brawo! Teraz przerwa w rozgrywkach II ligi do września. Korzystając z chwili czasu zwiedziliśmy Rynek rzeszowski.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Centrum Umuzykalniania Dzieci
Klub Przyrodników w YMCA Kraków
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu