Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, zapytaj     pobierz     goście     linki     mailing     kontakt     home        
Ogólnodostępny basen w YMCA Kraków
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
w góry
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
rowerowy
wędrowny
artystyczny
survivalowy
rekreacyjno - wypoczynkowy
żeglarski
sportowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-09-22
Złoto Kuby i obroniony tytuł z zeszłego roku!

22 września w Zespole Szkół w Kosmomłotach Drugich gm. Miedziana Góra nastąpiło uroczyste otwarcie Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. W mistrzostwach wzięło udział 120 zawodniczek i zawodników z całej Polski i nasza silna grupa z "YMCA" Kraków w składzie: Kuba Kowalczyk, Krzysiek Jagiełło, Dawid Liakh, Sebastian Kędzior oraz trener Andrzej Siejko.

Towarzyszyli nam Rodzice Kuby. Pierwsze do boju "ruszają" drużyny - turniej drużynowy. Gramy w Kieleckim Centrum Bilardowym, na początku wolny los a potem z Lisewem Malborskim - szybka wygrana Kuby i Sebastiana i walczymy o ćwierćfinał. Przegrywamy 1:2 z "13" Joker Tomaszów Mazowiecki i trafiamy do finału "lewej". Bardzo dobra gra Kuby i Dawida w pokonanym polu MOSIR Kętrzyn i jesteśmy w ćwierćfinale. Mistrzostwa trwają, skończyły się boję drużynowe. Niestety nasza drużyna bez medalu, porażka z Jaworznem 3:0 i na osłodę V miejsce.

W turnieju indywidualnym grają Dawid i Krzysztof a wśród juniorów młodszych Kuba Kowalczyk. Do rundy pucharowej i walki o medale zakwalifikowali się Krzysztof i Kuba. Pierwszy wystąpił Krzysztof i niestety przegrał 0:3, marzenia o medalu prysły.

Na pożegnanie Mistrzostw bardzo duży sukces Jakuba Kowalczyka - złoty medal w grach indywidualnych. Mistrzostwo Polski UKS zdobyte we wspaniałym stylu bez porażki, obroniony tytuł z zeszłego roku i to co należy dodać i podkreślić - w kategorii juniorów młodszych. Brawo, brawo Kuba. Gratulacje.

Mistrzostwa Polski UKS anno Domini 2017 zakończone. Tak więc wracamy z Mistrzostw ze złotym medalem Kuba Kowalczyk, V miejscem w drużynie oraz indywidualnie IX miejsce Krzysztof Jagiełło, XVII Sebastian Kędzior oraz XXV David Liakh. Może jest niedosyt - zwłaszcza jeśli chodzi o drużynę - ale należy się cieszyć z tego co się ma. Podziękowania dla zawodników i do zobaczenia za rok.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Centrum Umuzykalniania Dzieci
Klub Przyrodników w YMCA Kraków
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu