Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
wędrowny
sportowy
rowerowy
w góry
żeglarski
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
artystyczny
rekreacyjno - wypoczynkowy
survivalowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-09-22
Złoto Kuby i obroniony tytuł z zeszłego roku!

22 września w Zespole Szkół w Kosmomłotach Drugich gm. Miedziana Góra nastąpiło uroczyste otwarcie Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. W mistrzostwach wzięło udział 120 zawodniczek i zawodników z całej Polski i nasza silna grupa z "YMCA" Kraków w składzie: Kuba Kowalczyk, Krzysiek Jagiełło, Dawid Liakh, Sebastian Kędzior oraz trener Andrzej Siejko.

Towarzyszyli nam Rodzice Kuby. Pierwsze do boju "ruszają" drużyny - turniej drużynowy. Gramy w Kieleckim Centrum Bilardowym, na początku wolny los a potem z Lisewem Malborskim - szybka wygrana Kuby i Sebastiana i walczymy o ćwierćfinał. Przegrywamy 1:2 z "13" Joker Tomaszów Mazowiecki i trafiamy do finału "lewej". Bardzo dobra gra Kuby i Dawida w pokonanym polu MOSIR Kętrzyn i jesteśmy w ćwierćfinale. Mistrzostwa trwają, skończyły się boję drużynowe. Niestety nasza drużyna bez medalu, porażka z Jaworznem 3:0 i na osłodę V miejsce.

W turnieju indywidualnym grają Dawid i Krzysztof a wśród juniorów młodszych Kuba Kowalczyk. Do rundy pucharowej i walki o medale zakwalifikowali się Krzysztof i Kuba. Pierwszy wystąpił Krzysztof i niestety przegrał 0:3, marzenia o medalu prysły.

Na pożegnanie Mistrzostw bardzo duży sukces Jakuba Kowalczyka - złoty medal w grach indywidualnych. Mistrzostwo Polski UKS zdobyte we wspaniałym stylu bez porażki, obroniony tytuł z zeszłego roku i to co należy dodać i podkreślić - w kategorii juniorów młodszych. Brawo, brawo Kuba. Gratulacje.

Mistrzostwa Polski UKS anno Domini 2017 zakończone. Tak więc wracamy z Mistrzostw ze złotym medalem Kuba Kowalczyk, V miejscem w drużynie oraz indywidualnie IX miejsce Krzysztof Jagiełło, XVII Sebastian Kędzior oraz XXV David Liakh. Może jest niedosyt - zwłaszcza jeśli chodzi o drużynę - ale należy się cieszyć z tego co się ma. Podziękowania dla zawodników i do zobaczenia za rok.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu