Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
rowerowy
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
rekreacyjno - wypoczynkowy
w góry
survivalowy
wędrowny
artystyczny
sportowy
żeglarski
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2017-10-01
Rozgrywki II ligi bilardowej PZBil

W ósmej kolejce II ligi bilardowej występując jako gospodarze podejmowaliśmy silny zespół "Dekada Sosnowiec". W składzie naszej drużyny wystąpiło dwóch juniorów "YMCA-Square": Szymon Kural i Kuba Kowalczyk.

Tradycyjnie o godz. 12.00 rozpoczęły się gry, w naszej drużynie Piotr Cepil (kapitan) ustalił skład w pierwszym meczu. W parze zagrali P. Dutkiewicz / M. Chaberski i R. Stępnik / A. Michalik, niestety przegrali - 6:10 i punkt dla "Dekady".

W indywidualnych pojedynkach zgrali Szymon Kural i Piotr "Bilardoholik" Cepil. Piotr zagrał w "8" z J. Wierzchowskim i po szybkim meczu 10:3, jest punkt i remis. Szymek grając w "10" bil z A. Balcerem bardzo szybko udowodnił kto jest "królem" stołu - 10:2 i drugi punkt dla Krakowa a w pierwszym meczu 2:1 dla "Square" Kraków.

Mecze rewanżowe - w pojedynkach indywidualnych grają: Piotr Dutkiewicz i Szymon Kural a w parze M. Chaberski / K. Kowalczyk - ("świeżo upieczony" Mistrz Polski UKS). Dzisiaj szczęścia do gry nasze pary nie mają. M. Chaberski / K. Kowalczyk ulegają J. Wierzchowski/ A. Michalikiem 3:10 i ponownie 1:0 dla Sosnowca.

Piotr Dutkiewicze po ładnym jednostronny pojedynku wygrywa 10:2 i dzięki temu mamy remis dla Krakowa. Wszystko w rękach i kijach zawodników grających w "10" bil, naszego Szymka i A. Balcera.

Szymon Kural - multimedalista MEJ nie raz udowodnił, iż potrafi grać pod presją - wygrywa pewnie 10:5 nie pozostawiając złudzeń nikomu, że jesteśmy górą.

Ostateczny wynik dwu meczu - 2:1 i 2:1 i cały mecz wygrywa Kraków. Trzeba podkreślić bardzo dobry występ naszego zespołu. Był to ostatni mecz II ligi na "starych śmieciach " w klubie "Square", następny już w nowym klubie. Gratulacje dla całej drużyny.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu