Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
wędrowny
w góry
sportowy
rekreacyjno - wypoczynkowy
żeglarski
rowerowy
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
survivalowy
artystyczny
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2018-01-28
Turniej bilardowy z cyklu Nemo

28 stycznia w Dąbrowie Górniczej odbył się pierwszy tegoroczny turniej bilardowy z cyklu Nemo - 2018. Frekwencja dopisała - ponad 30 osób na starcie, w tym 8 juniorów.

Z naszego klubu "YMCA-TCF HuB" wystąpiło pięciu juniorów: Kuba Kowalczyk, Szymon Kural, Krzysztof Jagiełło, David Liakh i Sebastian Kędzior. Początek bardzo obiecujący cztery pojedynki wygrane przez naszych juniorów. Sebastian jako najmłodszy właściwie przyjechał na naukę, walczył dzielnie ale po dwóch porażkach odpada z turnieju. W II rundzie przegrywa Kuba i Krzysztof i idą na "lewo". David wygrywa dwa mecze a w III rundzie przegrywa i też trafia na "lewo stronę” - grają jednak dalej.

Szymon gra z dużym szczęściem i jako pierwszy awansuje do rundy pucharowej. Na lewej stronie rewelacyjny Kuba jako drugi z "krakusów” trafia do rundy pucharowej. David i Krzysztof nie oddają pola i po wygraniu meczu awansują do "finału lewej". Krzysiek Jagiełło i David niestety przegrywają i odpadają z dalszego turnieju zajmując XVII miejsce.

Kuba w rundzie pucharowej trafia na Sambora Stachowiaka - często się spotykają na turnieju Nemo, dzisiaj lepiej dysponowany był Sambor i on wygrywa po zaciętej walce a Kuba odpada z turnieju zajmując IX miejsce. Szymon gra dalej - wygrana 4:1 w pucharówce i jest ćwierćfinał. Tam już czeka "odwieczny rywal " w Nemo naszego Szymona - kolegą z MLB wicemistrz Polski Amatorów M. Gołdyn. Trochę szczęścia i umiejętności - 4:0 i Szymon awansuje do półfinału. "Rozpędzony” Szymon w walce o finał pokonuje 4:0 zawsze groźnego M. Chudeckiego i awansuje do finału.

Tam czeka już Dominik Jastrząb serdeczny kolega z kadry Polski. Mamy więc pojedynek reprezentantów Polski, bardzo zacięty pojedynek jak na wicemistrzów Europy przystało i ostatecznie zwycięstwo 5:3 Szymona Kurala. Brawo!

Szymon Kural wygrywa pierwszy Turniej bilardowy Nemo 2018 w Dąbrowie Górniczej, zdobywa I nagrodę, Puchar dla najlepszego Juniora oraz cenne punkty w klasyfikacji. Brawo! Był to bardzo dobry występ naszych juniorów z "YMCA - TCF"Kraków.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu