Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
w góry
artystyczny
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
żeglarski
rowerowy
sportowy
survivalowy
wędrowny
rekreacyjno - wypoczynkowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2018-03-25
III Turniej Bilardowy Nemo

W Dąbrowie Górniczej 25 marca odbył się trzeci tegoroczny Turniej bilardowy w Nemo - 2018. Frekwencja jak na ten turniej średnia - 23 osoby na starcie, w tym 4 zawodników z naszego klubu "YMCA - TCF Hub": Piotr Bilardoholik Cepil oraz juniorzy Kuba Kowalczyk, Szymon Kural i David Liakh.

Początek bardzo obiecujący trzy pojedynki wygrane przez naszych. Jedynie David który przyjechał trochę przeziębiony i bardziej po na naukę, walczył dzielnie ale po dwóch porażkach odpadł z turnieju. W II rundzie wygrywa Kuba i Szymon który pokonuje 3:2 Piotra Cepila, obaj młodzi juniorzy wygrywając swoje kolejne mecze i jako pierwsi awansują do rundy pucharowej.

Na lewej stronie Piotr gra rewelacyjnie i trafia do finału "lewej", ale pechowo przegrywa i zajmuje IX m-ce. Kuba w rundzie pucharowej trafia na Sambora Stachowiaka - często się spotykają na turnieju w Nemo, dzisiaj rewanż i Kuba wygrywa 4:1. Szymon gra dalej - wygrana 4:1 w pucharówce i półfinał. Trochę pechowo w półfinale trafiają na siebie, po zaciętej walce wygrywa Szymon 5:3 i awansuje do finału a Kuba zajmuje III m-ce.

W finale już czeka "odwieczny rywal" w Nemo naszego Szymona - kolega z MLB wicemistrz Polski Amatorów M. Gołdyn. Tym razem zabrakło trochę szczęścia i Mariusz Gołdyn wygrywa 4:3 z Szymonem rewanżując się za ostatnią porażkę.

Szymon Kural po dwóch zwycięstwach w Turnieju bilardowy Nemo 2018 w Dąbrowie Górniczej zdobywa II m-ce i nagrodę, Puchar dla najlepszego Juniora oraz cenne punkty w klasyfikacji. Brawo! Był to bardzo dobry występ naszych juniorów z "YMCA - TCF" Kraków.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu