Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
artystyczny
rekreacyjno - wypoczynkowy
survivalowy
wędrowny
w góry
żeglarski
rowerowy
sportowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2018-05-21
Grand Prix Polski w Dębicy

W Dębicy 19 maja spotkała się polska czołówka bilardzistów na zawodach Grand Prix Polski "Brześć Słomka Ptysiowa" POOL - TOUR. Jednocześnie obchodzono 20-lecie powstania klubu PINO. Z tej okazji Gratulacje i podziękowania za lata pracy Piotrowi Kędziorowi złożyli: Prezes Mark Marketingu Marcin Krzemiński, Prezes Polskiego Związku Bilardowego Grzegorz Kędzierski.

W pierwszym dniu POOL - TOUR wystąpiło pięciu zawodników naszego krakowskiego klubu, w tym trzech juniorów "YMCA" TCF Hub - J. Kowalczyk, S. Błażej i S. Kural. Na zawodach POOL - TOUR grają najlepsi - grano w  odmianę "9" bil. J. Kowalczyk po porażce z M. Turkowskim i A. Brzękowskim a S. Błażej ulegając W. Gosk i M. Szczukale odpadają z turnieju zajmując 49 miejsce. Został nam się "rodzynek" Szymon Kural, pierwszy mecz wygrywa w karnych 2:1 z M. Szczukałą, potem ulega dość pechowo W. Goskowi i niestety spada "na lewo". Kolejno wygrywa: z A. Stankiewicz, J. Bieszczad po 2:0 i jest w finale "lewej".

Decydujący pojedynek o wejście do strefy pucharowej. Los sprawia iż, gra z P. Polisem kolegą z reprezentacji.. Dwa razy przegrywając po 2:0 w setach wychodzi na 3:2 i cały mecz wygrywa 2:0. JEST W PUCHARACH - jutro będzie walczył o ćwierćfinał z bardzo dobrym, mocnym i doświadczonym zawodnikiem z Lipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki - Piotrem Ostrowskim.
 
Drugi dzień zawodów turnieju bilardowego na POOL - TOUR. W szesnastce najlepszych zawodników młody Junior z klubu "YMCA TCF Hub“ Szymon Kural. O wejście do ćwierćfinału zagrał z bardzo dobrym zawodnikiem KS Duet Tomaszów Mazowiecki. P. Ostrowskim. Pieszy set dla Piotra 4:1 w drugim Szymon przegrywa 1:3, nagle błąd Piotra i jest 2:3. Szymek" łapie wiatr w żagle" i doprowadza do remisu w meczu 1:1 - rzuty karne: 4:2 i "Młody" Krakus w ćwierćfinale.

Tam czeka już mistrz nad mistrz - idol bilardowy Szymona - Tomek Kapłan. Pierwszy set i 4:1 dla Szymona, powiało sensacją. Drugi set wygrywa Tomek i jest w meczu 1:1 a więc karne, do stanu 5:5 trafiają bezbłędnie. Dogrywka, pierwszy Szymon, jest to bila na mecz - niestety pudłuje a Tomek trafia. Świadomość, iż mógłby wygrać że swoim idolem chyba go lekko sparaliżowała.

Sukces Szymona ogromny - V miejsce w POOL - TOUR. Ciężki trening popłaca, oby tak dalej "Młody" Ogromne gratulacje i ogromny sukces młodego juniora - trzymajmy za niego kciuki. Powodzenia Szymi.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu