Polska YMCA - Ognisko w Krakowie Dodaj do ulubionych       Poleć znajomemu    
        Kraków, pobierz     kontakt     home        
Sekcja karate w YMCA Kraków
sondaNa jakiego rodzaju obóz letni pojechałabyś (pojechałbyś) najchętniej?
w góry
rowerowy
survivalowy
wędrowny
artystyczny
żeglarski
nie ma znaczenia, byle z fajnymi ludźmi
sportowy
rekreacyjno - wypoczynkowy
zobacz wyniki
archiwum sond
Alians Światowy YMCA
Alians Europejski YMCA
YMCA na świecie
International Camp Counselor Program
YMCA World Camp

Małopolska

Metro w Krakowie
LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
2018-05-27
Wspaniały występ naszych Juniorów na Turnieju w Nemo

27 maja w Dąbrowie Górniczej odbył się kolejny Turniej bilardowy Grand - Prix "Nemo - 2018". Frekwencja jak na ten turniej dobra - 29 osób na starcie, w tym 3 zawodników z naszego klubu "YMCA-TCF Hub" juniorzy: Kuba Kowalczyk, Szymon Kural i Sebastian Kędzior.

Początek bardzo obiecujący dwa pojedynki wygrane przez naszych. Sebastian Kędzior przyjechał na naukę i miał pecha w pierwszym meczu trafił na Szymona Kurala walczył dzielnie ale po dwóch porażkach odpada z turnieju. W II rundzie wygrywa Kuba i jako pierwszy awansuje do rundy pucharowej. Szymon przegrywa z Samborem i idzie na lewo, tam Szymon gra rewelacyjnie i trafia do finału "lewej", wygrywa i jest w ćwierćfinale podobnie jak jego kolega klubowy.

Kuba w rundzie pucharowej trafia na D. Jastrzębia - często się spotykają na turnieju w Nemo, dzisiaj rewanż i Kuba wygrywa 4:3. Szymon gra dalej - wygrana 4:1 w pucharówce i półfinał. Mamy dwóch naszych w półfinale. Szymon trafia w walce o finał na J. Regieli przy stanie 3:3 brak szczęścia i wygrywa bardziej doświadczony Jerzy Regieli 4:3 awansując do finału a Szymon zajmuje III m-ce. Kuba gra znakomicie wygrywa walkę o finał z S. Zawadą. W finale już czeka na niego Jerzy Regieli. Był on dzisiaj "katem" dla naszych juniorów, zabrakło trochę szczęścia i Kuba przegrywa zajmując II miejsce.

Kuba Kowalczyk w Turnieju bilardowy Nemo 2018 w Dąbrowie Górniczej zdobywa II m-ce i nagrodę - bon do wesołego miasteczka oraz puchar dla najlepszego juniora. Szymon zdobywa cenne punkty i umacnia się na fotelu lidera w klasyfikacji. Gratulacje dla wszystkich, był to bardzo dobry występ naszych juniorów z "YMCA - TCF" Kraków.

LISTA WSZYSTKICH WYDARZEŃ 
Twój komentarz może być pierwszy
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
  
Obozy YMCA
Come Together
Inicjatywa Andrzeja Rumianowskiego, Prezesa Ogniska Miłośników Polskiego Jazzu ZMCh Polska YMCA w Warszawie
YMCA - Young Men's Christian Association, Ognisko w Krakowie
komunikaty            serwisowe
poleć ten serwis znajomemu