KARTA INFORMACYJNA  
Nazwa Siata 2007
Termin 2007-11-11  do  2007-11-12
Miejscowość Kraków
Opis

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji turnieju siatkówki dla amatorów, który zostanie rozegrany w dniach 10 i 11.11.2007 na sali gimnastycznej krakowskiego Ogniska Polskiej YMCA.

Zasady udziału w rozgrywkach:

1. Turniej został podzielony na dwie części.
- pierwsza odbędzie się w sobotę 10 listopada 2007r. od 8 rano – będą to rozgrywki kwalifikujące do drugiej części (3 najlepsze ekipy wchodzą do drugiej części)
TU NA PODSTAWIE PIERWSZYCH 9 WYPEŁNIONYCH  I OPŁACONYCH KART ZGŁOSZENIOWYCH zapisujemy chętne ekipy – TYLKO 9 ekip siatkarskich !!
(uczestnicy muszą być uczniami szkół ponad gimnazjalnych i mieć maksymalnie 21 lat !! )
Jeśli zgłosi się więcej chętnych ekip, zostaną one zapisane na listę rezerwową. Oficjalna lista startujących ekip siatkarskich zostanie podana 6.11.2007r. na stronie http://rafal.YMCA.w.interia.pl
- druga część odbędzie się w niedzielę 11 listopada 2007r. od 8 rano – rozgrywki SIATA 2007 . biorą w nich udział ekipy z YMCA oraz ekipy specjalnie zaproszone !
Zaproszenia rozsyłane będą przez Rafała Włodarczyka. Do drugiej części wchodzą również trzy najlepsze ekipy z soboty – ekipy które wyjdą ze swojej grupy.

2. Rozgrywki eliminacyjne zostaną rozegrane w 3 grupach A,B,C po 3 ekipy w każdej grupie. Tylko jedna zwycięska ekipa wychodzi z własnej grupy i wchodzi do niedzielnych rozgrywek. W grupie mecze będą rozgrywane na zasadzie „każdy z każdym” do 2 wygranych setów w meczu. Do 15p w każdym secie. Dokładne zasady rozgrywek zostaną podane w regulaminie turnieju.

3. Przyporządkowanie do konkretnej grupy zostanie przeprowadzone drogą losowania.

4. Wpisowe na rozgrywki eliminacyjne ( będące niejako małym turniejem ) wynosi 30zł od ekipy.

5. Ekipy z YMCA oraz specjalnie zaproszone nie biorą udziału w sobotnich eliminacjach!

6.  Rozgrywki przeprowadzone zostaną na sali sportowej POLSKIEJ YMCA KRAKÓW ul. Krowoderska 8 – sala 010 – na matach sportowych co oznacza że gramy BEZ OBÓWIA !

7. Rozgrywki mają charakter amatorski / sala nie posiada profesjonalnego boiska turniejowego.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres e-mail : rafal.YMCA@interia.pl

Informacja dla Ognisk:

Plakat imprezy

 

POWRÓT